Špillar Karel
Fr.Hruška - portrét

Kresba uhlem na papíru, pod sklem, rozměry 51 x 36 cm, původní stav, jednoduchý rámeček. Signováno vlevo dole, věnování.

Vyvolávací cena
600 Kč
Prodáno za
600 Kč

Příhozy 1

Účastníci 1

Konec aukce 18. 10. 2016 20:28:00

ID: 114

Petrovský R.
Plachetnice na moři

Olej na malířské lepence, rozměry 43 x 58 cm, signováno vlevo dole, zlacený rám bez otluků.

Vyvolávací cena
1 800 Kč
Prodáno za
1 900 Kč

Příhozy 1

Účastníci 1

Konec aukce 18. 10. 2016 20:12:00

ID: 106

A.Augusta
Rozkvetlý strom s chalupou

Olej na kartonu, rozměry 50 x 70 cm, původní stav, zachovalý rám.

Vyvolávací cena
1 500 Kč
Prodáno za
2 103 Kč

Příhozy 9

Účastníci 3

Konec aukce 18. 10. 2016 20:00:00

ID: 100