Heřman Josef
Večerní nálada na Chrudimce

Olej na kartonu, pod sklem, signováno vpravo dole, rozměry 33 x 44 cm.

Vyvolávací cena
2 000 Kč
Prodáno za
2 000 Kč

Příhozy 1

Účastníci 1

Konec aukce 24. 4. 2018 20:00:00

ID: 685

Kesl Miloš
Úhlava v Čižicích

Kvaš na kartonu, pod sklem, v paspartě, signováno a datováno vpravo dole. Rozměry 60 x 50 cm, pasparta 47 x 35 cm.

Vyvolávací cena
1 200 Kč
Prodáno za
1 300 Kč

Příhozy 2

Účastníci 2

Konec aukce 27. 2. 2018 21:22:00

ID: 674

Řezáč
Cesta u rybníka

Pastel na kartonu, signováno vlevo dole, datováno 1943, rozměry 27 x 35 cm.Velice zachovalý řezaný rám.

Vyvolávací cena
800 Kč
Prodáno za
900 Kč

Příhozy 2

Účastníci 2

Konec aukce 27. 2. 2018 21:12:00

ID: 669

Anýž Franta
PF 1930

Bronzová plaketa - PF 1930 v dřevěném rámečku, rozměry 70 x 50 mm.

Vyvolávací cena
700 Kč
Prodáno za
800 Kč

Příhozy 2

Účastníci 2

Konec aukce 27. 2. 2018 21:06:00

ID: 666

Anýž Franta
Bronzová plaketa

Bronzová plastika v dřevěném rámečku, rozměry 80 x 60 mm.

Vyvolávací cena
700 Kč
Prodáno za
800 Kč

Příhozy 2

Účastníci 2

Konec aukce 27. 2. 2018 21:02:00

ID: 664

Luňáček Josef Václav
Karlštejn

Akvarel, pod sklem, signováno vpravo dole, rozměry 40 x 30 cm. Rám ve spodní části má mírný oťuk.

Vyvolávací cena
800 Kč
Prodáno za
800 Kč

Příhozy 1

Účastníci 1

Konec aukce 24. 10. 2017 21:58:00

ID: 604

Stein Václav
Vesnice s potokem

Olej na plátně, původní stav, rozměry 40 x 50 cm, signováno vpravo dole.

Vyvolávací cena
1 200 Kč
Prodáno za
1 300 Kč

Příhozy 2

Účastníci 2

Konec aukce 24. 10. 2017 21:56:00

ID: 603

Kovařík Jiří
Dvojobraz - Kytice

Olej/plátno, signováno vpravo dole, datováno, rozměr 48 x 40 cm.

Vyvolávací cena
2 500 Kč
Prodáno za
7 100 Kč

Příhozy 33

Účastníci 5

Konec aukce 24. 10. 2017 21:20:00

ID: 573

Neznámý autor
Mlýnská strouha

Barevná litografie v paspartě, pod sklem, signováno vpravo dole tužkou - Kozlík, rozměry 25 x 27 cm, pasparta - 13 x 17 cm.

Vyvolávací cena
250 Kč
Prodáno za
350 Kč

Příhozy 2

Účastníci 2

Konec aukce 24. 10. 2017 21:12:00

ID: 581

Kozák Václav
Plachetnice

Olej/karton, signováno vpravo dole, rozměr 50 x 70 cm.

Vyvolávací cena
3 800 Kč
Prodáno za
4 100 Kč

Příhozy 4

Účastníci 3

Konec aukce 24. 10. 2017 20:54:00

ID: 568

zobrazit další