Procházka Josef
Cesta s povozem

Olej na kartonu, pod sklem, signováno vpravo dole, rozměry 36 x 50 cm.

Vyvolávací cena
3 500 Kč
Prodáno za
25 000 Kč

Příhozy 43

Účastníci 8

Konec aukce 25. 4. 2017 20:42:00

ID: 348

Ježek Alois
Mlýn

Akvarel na papíru, pod sklem, pasparta, rozměr 40 x 50 cm, pasparta 29 x 39 cm.

Vyvolávací cena
800 Kč
Prodáno za
1 200 Kč

Příhozy 5

Účastníci 4

ID: 352

Špitník Ladislav
Hradčany

Olej na plátně, signováno vpravo dole, rozměry 50 x 70 cm.

Vyvolávací cena
1 800 Kč
Prodáno za
1 800 Kč

Příhozy 1

Účastníci 1

Konec aukce 25. 4. 2017 20:34:00

ID: 350

Melcher
Pár obrazů

Dva obrazy ze Šumavy - Povydří, olej na kartonu, signováno - Melcher, rozměry 26 x 42 cm.

Vyvolávací cena
1 200 Kč
Prodáno za
1 200 Kč

Příhozy 1

Účastníci 1

Konec aukce 25. 4. 2017 20:24:00

ID: 345

Hodek Josef
Polní kvítí

Originál ručně kolorovaný lept, proskleno, v paspartě, signováno vpravo dole.Rozměry 53 x 42 cm, pasparta 41 x 32 cm.

Vyvolávací cena
350 Kč
Prodáno za
350 Kč

Příhozy 1

Účastníci 1

Konec aukce 25. 4. 2017 20:22:00

ID: 344

Kozák Václav
Panorama Hradčan

Olej na kartonu, proskleno, signováno vpravo dole, rozměry 50 x 48 cm.

Vyvolávací cena
1 800 Kč
Prodáno za
1 800 Kč

Příhozy 1

Účastníci 1

Konec aukce 25. 4. 2017 20:18:00

ID: 342

Bino Josef
Horské štíty

Olej na kartonu, signováno vlevo dole, rozměr 50 x 65 cm.

Vyvolávací cena
1 200 Kč
Prodáno za
1 200 Kč

Příhozy 1

Účastníci 1

Konec aukce 25. 4. 2017 20:16:00

ID: 341

Boettinger Hugo
Studie zápasu

Kresba tuží na malířské lepence, proskleno, signováno vpravo dole, datováno 1928, na zadní straně potvrzení o výstavě kreseb Hugo Boettingera v roce 1948. Rozměry 36 x 50 cm.

Vyvolávací cena
1 500 Kč
Prodáno za
1 500 Kč

Příhozy 1

Účastníci 1

Konec aukce 25. 4. 2017 20:14:00

ID: 340

Neurčeno
Plzeň

Olej na plátně, lepeno na kartonu jako pasparta, proskleno, rozměry 44 x 50 cm, vlastní plátno - 32 x 38 cm, vlevo signováno nečitelně.

Vyvolávací cena
1 800 Kč
Prodáno za
2 100 Kč

Příhozy 4

Účastníci 3

Konec aukce 25. 4. 2017 20:04:00

ID: 335

Wagner Jan
Soumrak

Olej na kartonu, signováno vpravo dole, datováno, rozměr 29 x 44 cm.

Vyvolávací cena
600 Kč
Prodáno za
600 Kč

Příhozy 1

Účastníci 1

Konec aukce 21. 3. 2017 21:16:00

ID: 325

Mukařovský Josef
Dostaveníčko u pumpy

Kombinovaná technika, pod sklem, signováno vpravo dole, rozměr 56 x 41 cm.

Vyvolávací cena
1 800 Kč
Prodáno za
1 900 Kč

Příhozy 2

Účastníci 2

Konec aukce 21. 3. 2017 21:08:00

ID: 321

Janke Svatopluk
Vodárenská věž

Grafika, pod sklem, paspartováno, signováno vlevo dole, rozměry 30 x 36 cm, pasparta 22 x 25 cm.

Vyvolávací cena
600 Kč
Prodáno za
600 Kč

Příhozy 1

Účastníci 1

Konec aukce 21. 3. 2017 21:02:00

ID: 318

zobrazit další