Neznámý autor
Hlava koně

Tempera na kartonu, rozměry 38 x 27 cm, signováno vlevo Vlasák 1945, obraz je na několika místech znečištěn.

Vyvolávací cena
300 Kč
Prodáno za
300 Kč

Příhozy 1

Účastníci 1

Konec aukce 15. 11. 2016 20:56:00

ID: 164

Lhota Josef
Výlov rybníka

Olej na plátně, rozměry 30 x 40 cm, signace vpravo dole, původní široký rám..

Vyvolávací cena
800 Kč
Prodáno za
900 Kč

Příhozy 2

Účastníci 1

Konec aukce 15. 11. 2016 20:54:00

ID: 163

Špála Václav
Kytice

Barevná litografie/papír, rozměr 53 x 40 cm, signováno vpravo dole tužkou, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav.

Vyvolávací cena
1 500 Kč
Prodáno za
1 600 Kč

Příhozy 2

Účastníci 2

Konec aukce 15. 11. 2016 20:46:00

ID: 159

Mukařovský Josef
Ženy před toaletkou

Kombinovaná technika na papíru, v paspartě, pod sklem, rozměry 70 x 55 cm, pasparta 55 x 42 cm, signováno vpravo dole.

Vyvolávací cena
2 500 Kč
Prodáno za
3 800 Kč

Příhozy 8

Účastníci 4

Konec aukce 15. 11. 2016 20:30:00

ID: 147

Hodek Josef
Rybník s ostrůvkem

Olej na kartonu, pod sklem, paspartováno, rozměry 40 x 68 cm, pasparta 30 x 57 cm. Původní rámování. Signováno vpravo dole, datováno.

Vyvolávací cena
2 500 Kč
Prodáno za
2 500 Kč

Příhozy 1

Účastníci 1

ID: 151

Krátký Jaroslav
Kaliště u Stropčic

Akvarel na kartonu, pod sklem, paspartováno, rozměry 43 x 56 cm, pasparta 30 x 43 cm, signováno vpravo dole.

Vyvolávací cena
900 Kč
Prodáno za
1 000 Kč

Příhozy 2

Účastníci 1

Konec aukce 15. 11. 2016 20:28:00

ID: 150

Bauch Jan
Ženský akt

Pastel na papíru, paspartováno, pod sklem, rozměry 65 x 48 cm, pasparta 42 x 30. Signováno vlevo dole - Jan Bauch.

Vyvolávací cena
2 800 Kč
Prodáno za
2 900 Kč

Příhozy 2

Účastníci 2

Konec aukce 15. 11. 2016 20:24:00

ID: 148

Brož Josef
Pole s kopcem

Olej na kartonu, pod sklem, rozměry 26 x 36 cm, signováno vpravo dole, mohutný zachovalý rám.

Vyvolávací cena
3 000 Kč
Prodáno za
3 200 Kč

Příhozy 3

Účastníci 3

Konec aukce 15. 11. 2016 20:12:00

ID: 142

Votlučka Karel
Plzeňské Benátky

Tisk, pod sklem, rozměr 50 x 65 cm, v paspartě - 30 x 48 cm.

Vyvolávací cena
500 Kč
Prodáno za
600 Kč

Příhozy 2

Účastníci 2

Konec aukce 15. 11. 2016 20:10:00

ID: 141

Neznámý autor
Plzeň

Akvarel na papíru, pod sklem a v paspartě, rozměry 40 x 26 cm, v paspartě 33 x 18 cm, signováno vpravo dole.

Vyvolávací cena
300 Kč
Prodáno za
400 Kč

Příhozy 2

Účastníci 1

Konec aukce 15. 11. 2016 20:00:00

ID: 136

Feikl Stanislav
Praha - Sv.Mikuláš

Olej na kartonu, rozměry 46 x 37 cm, signováno vpravo dole.

Vyvolávací cena
1 200 Kč
Prodáno za
2 600 Kč

Příhozy 11

Účastníci 4

Konec aukce 18. 10. 2016 20:50:00

ID: 122

Votlučka Karel
Volary - Šumava

Pastel na papíru, v paspartě, pod sklem, rozměry 40 x 45 cm, pasparta - 30 x 36 cm. Signováno vpravo dole.

Vyvolávací cena
600 Kč
Prodáno za
2 000 Kč

Příhozy 13

Účastníci 3

Konec aukce 18. 10. 2016 20:34:00

ID: 116

zobrazit další