Čermák Augustin
Astry

Olej na kartonu, signováno vpravo dole, rozměry 16 x 20 cm.

Vyvolávací cena
700 Kč
Prodáno za
700 Kč

Příhozy 1

Účastníci 1

Konec aukce 4. 9. 2018 21:22:00

ID: 797

Procházka Josef
Statek za skálou

Olej na kartonu, pod sklem, signováno vpravo dole, rozměr 25 x 33 cm.

Vyvolávací cena
2 500 Kč
Prodáno za
13 646 Kč

Příhozy 62

Účastníci 7

Konec aukce 4. 9. 2018 21:12:00

ID: 790

Krasický Marcel
Kytice ve váze

Olej na kartonu, signováno vpravo dole, rozměr 30 x 25 cm.

Vyvolávací cena
800 Kč
Prodáno za
1 001 Kč

Příhozy 4

Účastníci 3

Konec aukce 4. 9. 2018 21:10:00

ID: 791

Kočí josef
Český Krumlov II.

Barevný dřevoryt, pod sklem, paspartováno, signováno vlevo dole, rozměry 37 x 27 cm, pasparta 28 x 22 cm.

Vyvolávací cena
450 Kč
Prodáno za
450 Kč

Příhozy 1

Účastníci 1

Konec aukce 4. 9. 2018 20:44:00

ID: 778

Kočí josef
Český Krumlov I.

Barevný dřevoryt v paspartě, pod sklem, signováno vlevo dole. Rozměry 36 x 27 cm, pasparta 23 x 17 cm.

Vyvolávací cena
450 Kč
Prodáno za
450 Kč

Příhozy 1

Účastníci 1

Konec aukce 4. 9. 2018 20:42:00

ID: 777

Sokiranský Bedřich
Ruská trojka

Olej na kartonu, signováno vpravo dole, rozměry 16 x 19 cm. Rám má vpravo dole mírný oťuk.

Vyvolávací cena
1 500 Kč
Prodáno za
1 500 Kč

Příhozy 1

Účastníci 1

Konec aukce 5. 6. 2018 20:40:00

ID: 745

Jílek Jan
Zima

Akvarel na papíru, pod sklem,signováno vlevo dole, rozměr 43 x 59 cm.

Vyvolávací cena
400 Kč
Prodáno za
400 Kč

Příhozy 1

Účastníci 1

Konec aukce 24. 4. 2018 21:16:00

ID: 723

Michl František
Chalupy u rybníka

Olej na plátně, signováno vlevo dole, datováno 1933, nově rámováno, rozměry 40 x 66 cm.

Vyvolávací cena
2 800 Kč
Prodáno za
2 900 Kč

Příhozy 2

Účastníci 2

Konec aukce 24. 4. 2018 21:02:00

ID: 716

Janke Svatopluk
Manětín

Grafický list v paspartě, pod sklem, signováno vpravo dole, rozměry 35 x 43 cm, pasparta 23 x 33 cm.

Vyvolávací cena
350 Kč
Prodáno za
350 Kč

Příhozy 1

Účastníci 1

Konec aukce 24. 4. 2018 20:58:00

ID: 714

Nemastil Zdeněk
Zima - detail

Olej na kartonu, signováno vlevo dole, rozměry 36 x 50 cm.

Vyvolávací cena
1 800 Kč
Prodáno za
1 800 Kč

Příhozy 1

Účastníci 1

Konec aukce 24. 4. 2018 20:36:00

ID: 703

Neznámý autor
Jaro

Olej na kartonu, rozměry 35 x 45 cm, signováno vpravo dole - Hubeš.

Vyvolávací cena
800 Kč
Prodáno za
800 Kč

Příhozy 1

Účastníci 1

Konec aukce 24. 4. 2018 20:18:00

ID: 694

zobrazit další