Šimon František Tavík
Na nábřeží

Litografie na papíru, pod sklem, paspartováno, signováno vpravo dole. Rozměry 29 x 35 cm, pasparta 19 x 24 cm.

Vyvolávací cena
1 500 Kč
Prodáno za
1 601 Kč

Příhozy 3

Účastníci 2

Konec aukce 19. 9. 2017 20:28:00

ID: 493

Šafránek
Na dvoře

Olej na plátně, signováno vpravo dole, rozměry 32 x 42 cm.

Vyvolávací cena
1 800 Kč
Prodáno za
1 900 Kč

Příhozy 2

Účastníci 2

Konec aukce 19. 9. 2017 20:22:00

ID: 490

Anonym
Strom s panáky sena

Olej na kartonu, nesignováno, rozměry 28 x 38 cm.

Vyvolávací cena
1 000 Kč
Prodáno za
1 404 Kč

Příhozy 9

Účastníci 2

Konec aukce 19. 9. 2017 20:10:00

ID: 484

Janke Svatopluk
Chalupy

Originál litografie v paspartě, pod sklem. Signace vpravo dole. Rozměry 33 x 36 cm, pasparta 20 x 25 cm.

Vyvolávací cena
250 Kč
Prodáno za
250 Kč

Příhozy 1

Účastníci 1

Konec aukce 19. 9. 2017 20:06:00

ID: 482

Votlučka Karel
Praha

Barevná litografie v paspartě, pod sklem. Rozměry 37 x 44 cm, pasparta 26 x 33 cm. Signováno tužkou vlevo dole.

Vyvolávací cena
450 Kč
Prodáno za
450 Kč

Příhozy 1

Účastníci 1

Konec aukce 19. 9. 2017 20:00:00

ID: 479

Martínek
Jarní tání

Olej na plátně, signováno vlevo dole, datováno, rozměry 16 x 36 cm.

Vyvolávací cena
300 Kč
Prodáno za
300 Kč

Příhozy 1

Účastníci 1

Konec aukce 27. 6. 2017 21:54:00

ID: 475

Šváb Jaroslav
Ženy

Barevný linoryt na papíru, pod sklem, signováno dole uprostřed, datováno, rozměry 28 x 20 cm.

Vyvolávací cena
350 Kč
Prodáno za
350 Kč

Příhozy 1

Účastníci 1

Konec aukce 27. 6. 2017 21:50:00

ID: 473

Strnad Josef
Chod s fajfkou

Olej na plátně, signováno vlevo dole, rozměry 53 x 47 cm.

Vyvolávací cena
4 500 Kč
Prodáno za
4 500 Kč

Příhozy 1

Účastníci 1

Konec aukce 27. 6. 2017 21:42:00

ID: 469

Neurčeno
Oválný rám na obraz

Oválný dřevěný rámeček s portrétem ženy, pod klem, rozměry oválu - 49 x 39 cm.

Vyvolávací cena
300 Kč
Prodáno za
300 Kč

Příhozy 1

Účastníci 1

Konec aukce 27. 6. 2017 21:36:00

ID: 466

Hodek Josef
Plzeň

Originál dřevořez na papíru, v paspartě, pod sklem, signováno vpravo dole tužkou, rozměry 22 x 34 cm, pasparta 13 x 26 cm.

Vyvolávací cena
450 Kč
Prodáno za
450 Kč

Příhozy 1

Účastníci 1

Konec aukce 27. 6. 2017 21:34:00

ID: 465

monogramista
Žena s děckem

Akvarel na kartonu, pod sklem, signováno vpravo dole, rozměry 23 x 18 cm.

Vyvolávací cena
350 Kč
Prodáno za
350 Kč

Příhozy 1

Účastníci 1

Konec aukce 27. 6. 2017 21:32:00

ID: 464

Neurčeno
Tři kočičky s motýlem

Olej na kartonu, signováno vpravo dole - nečitelně, rozměry 12 x 12 cm.

Vyvolávací cena
600 Kč
Prodáno za
600 Kč

Příhozy 1

Účastníci 1

Konec aukce 27. 6. 2017 21:30:00

ID: 463

zobrazit další