Čech Miloslav
Bílý mrak

Acrylové barvy na sololitu, signováno vpravo dole, rozměry 12,5 x 18 cm.

Vyvolávací cena
350 Kč
Prodáno za
850 Kč

Příhozy 7

Účastníci 2

Konec aukce 27. 6. 2017 21:28:00

ID: 462

Neurčeno
Trosky

Olej na kartonu, signováno vpravo dole - Voříšek, rozměry 25 x 36 cm.

Vyvolávací cena
850 Kč
Prodáno za
850 Kč

Příhozy 1

Účastníci 1

Konec aukce 27. 6. 2017 21:26:00

ID: 461

Klimeš ( Šemilk Kozina ) Bohumil
Sekáč

Olej na plátně, signováno vlevo dole, rozměr 97 x 74 cm.

Vyvolávací cena
3 500 Kč
Prodáno za
3 500 Kč

Příhozy 1

Účastníci 1

Konec aukce 27. 6. 2017 21:18:00

ID: 458

Vraný Alois Vladislav
Krkonoše - Sv.Petr

Olej na plátně, signováno vpravo dole, rozměry 34 x 40 cm. Rám je mírně poškozen.

Vyvolávací cena
800 Kč
Prodáno za
800 Kč

Příhozy 1

Účastníci 1

Konec aukce 27. 6. 2017 21:16:00

ID: 457

Vraný Alois Vladislav
Želivské údolí

Vyvolávací cena
800 Kč
Prodáno za
800 Kč

Příhozy 1

Účastníci 1

Konec aukce 27. 6. 2017 21:14:00

ID: 456

Bubeníček Ota
Chalupy se stromem

Olej na kartonu, pod sklem, signováno vpravo dole, rozměr 24 x 35 cm.

Vyvolávací cena
4 800 Kč
Prodáno za
10 002 Kč

Příhozy 19

Účastníci 3

Konec aukce 27. 6. 2017 21:12:00

ID: 455

Neznámý autor
Dívka s květem

Grafický list pod sklem, v paspartě, signováno vpravo dole - Franta Bártík, rozměry 30 x 25 cm, pasparta 14 x 13 cm.

Vyvolávací cena
350 Kč
Prodáno za
350 Kč

Příhozy 1

Účastníci 1

Konec aukce 27. 6. 2017 20:58:00

ID: 448

Dvorský Bomumír
Počátky

Olej na kartonu, signováno vlevo dole pod rámem B.Dvorský rozměry 56 x 40 cm.

Vyvolávací cena
1 000 Kč
Prodáno za
1 404 Kč

Příhozy 9

Účastníci 3

Konec aukce 27. 6. 2017 20:50:00

ID: 442

Heidler Josef ml.
Chodská keramika

Dva kusy keramiky z Chodska / talíř a váza / dělané na zakázku pro Presidium krajského soudu v Plzni za I.republiky. Talíř má malý oťuk na hraně. Průměr talíře je 32 cm, váza je vysoká 25 cm.

Vyvolávací cena
850 Kč
Prodáno za
950 Kč

Příhozy 2

Účastníci 2

Konec aukce 27. 6. 2017 20:48:00

ID: 443

Lolek Stanislav
U potoka

Olej na kartonu, pod sklem, signováno vpravo dole, rozměry 50 x 66 cm.

Vyvolávací cena
4 500 Kč
Prodáno za
22 051 Kč

Příhozy 30

Účastníci 8

Konec aukce 27. 6. 2017 20:46:00

ID: 440

Ehrlich Ladislav
U rybníka

Vyvolávací cena
4 500 Kč
Prodáno za
4 500 Kč

Příhozy 1

Účastníci 1

Konec aukce 27. 6. 2017 20:44:00

ID: 441

George E.
Námořní bitva

Olej na kartonu, signováno vpravo dole, rozměry 53 x 68 cm.

Vyvolávací cena
2 500 Kč
Prodáno za
2 700 Kč

Příhozy 3

Účastníci 3

Konec aukce 27. 6. 2017 20:36:00

ID: 437

zobrazit další