Šimůnek Karel
Dívka v kroji

Akvarel na kartonu, pod sklem,v paspartě, signováno vpravo dole, rozměry 67 x 47 cm, pasparta 45 x 30 cm.

Vyvolávací cena
1 800 Kč
Prodáno za
1 800 Kč

Příhozy 1

Účastníci 1

Konec aukce 27. 6. 2017 20:26:00

ID: 432

Nesnídal Pavel
Divadlo J.K.Tyla v Plzni

Pastel na kartonu, pod sklem, pasparta, signováno vlevo dole - Nesnídal, rozměry 54 x 40 cm, pasparta 39 x 29 cm.

Vyvolávací cena
650 Kč
Prodáno za
650 Kč

Příhozy 1

Účastníci 1

Konec aukce 27. 6. 2017 20:22:00

ID: 430

Neurčeno
Zátiší s ovocem

Olej na plátně, signováno vpravo dole - Blažek, rozměry 35 x 50 cm.

Vyvolávací cena
400 Kč
Prodáno za
400 Kč

Příhozy 1

Účastníci 1

Konec aukce 27. 6. 2017 20:20:00

ID: 429

Neurčeno
Vlčí máky

Olej na sololitu, signováno nečitelně vpravo dole, rozměry 45 x 65 cm.

Vyvolávací cena
300 Kč
Prodáno za
300 Kč

Příhozy 1

Účastníci 1

Konec aukce 27. 6. 2017 20:10:00

ID: 424

Janke Svatopluk
Kokšín

Akvarel na kartonu, pasparta, proskleno, signováno vpravo dole, rozměry 53 x 70 cm, pasparta 41 x 58 cm.

Vyvolávací cena
1 800 Kč
Prodáno za
1 900 Kč

Příhozy 2

Účastníci 2

Konec aukce 27. 6. 2017 20:08:00

ID: 423

Ptáček Josef
Krkonoše

Olej na kartonu, signováno vpravo dole, rozměry 49 x 65 cm.

Vyvolávací cena
1 800 Kč
Prodáno za
2 100 Kč

Příhozy 4

Účastníci 3

Konec aukce 27. 6. 2017 20:02:00

ID: 419

Koudelka Josef / Joža /
Muž na saních

Olej na kartonu pod sklem, rozměry 50 x 65 cm, původní stav, signováno vpravo dole.

Vyvolávací cena
1 500 Kč
Prodáno za
1 500 Kč

Příhozy 1

Účastníci 1

Konec aukce 30. 5. 2017 21:20:00

ID: 417

Popelka Vojtěch Hynek
Ovce

Olej na plátně, signováno vpravo dole, rozměry 58 x 77 cm.

Vyvolávací cena
2 800 Kč
Prodáno za
4 008 Kč

Příhozy 21

Účastníci 2

Konec aukce 30. 5. 2017 21:18:00

ID: 416

Hodek Josef
Zima v Brdech

Originál původní litografie v paspartě, pod sklem. Rozměry s paspartou jsou 40 x 53 cm, bez pasparty 30 x 42 cm. Signováno a popsáno vpravo dole.

Vyvolávací cena
700 Kč
Prodáno za
700 Kč

Příhozy 1

Účastníci 1

Konec aukce 30. 5. 2017 21:10:00

ID: 412

Neurčeno
Ruské saně

Olej na kartonu, signováno vlevo dole nečitelně, rozměr 42 x 35 cm.

Vyvolávací cena
700 Kč
Prodáno za
700 Kč

Příhozy 1

Účastníci 1

Konec aukce 30. 5. 2017 21:02:00

ID: 408

Wagner Jan
Hrad Týřov

Olej na plátně, signováno a datováno vpravo dole, rozměr 70 x 100 cm.

Vyvolávací cena
3 000 Kč
Prodáno za
3 000 Kč

Příhozy 1

Účastníci 1

Konec aukce 30. 5. 2017 20:52:00

ID: 403

Němcová M.
Kytice šeříků

Olej na plátně, signováno vpravo dole, rozměry 40 x 50 cm.

Vyvolávací cena
1 500 Kč
Prodáno za
1 900 Kč

Příhozy 5

Účastníci 3

Konec aukce 30. 5. 2017 20:50:00

ID: 401

zobrazit další