Wagner Jan
Husy

Olej na kartonu, signováno vlevo dole, datováno, rozměr 33 x 50 cm

Vyvolávací cena
600 Kč
Prodáno za
600 Kč

Příhozy 1

Účastníci 1

Konec aukce 30. 5. 2017 20:50:00

ID: 402

Němcová M.
Kytice aster

Olej na plátně, signováno vpravo dole N.Němcová, rozměry 46 x 36 cm.

Vyvolávací cena
1 200 Kč
Prodáno za
1 600 Kč

Příhozy 5

Účastníci 3

Konec aukce 30. 5. 2017 20:48:00

ID: 400

Slavík Oldřich
Jihočeský rybník

Olej na plátně, podlepeno kartonem, signováno vpravo dole, rozměry 35 x 45 cm.

Vyvolávací cena
1 200 Kč
Prodáno za
1 804 Kč

Příhozy 11

Účastníci 4

Konec aukce 30. 5. 2017 20:40:00

ID: 397

Neznámý autor
Noční moře

Olej na kartonu, signováno vpravo dole - Tůma, rozměry 30 x 40 cm, rám v dolní části poškozen.

Vyvolávací cena
400 Kč
Prodáno za
400 Kč

Příhozy 1

Účastníci 1

Konec aukce 30. 5. 2017 20:38:00

ID: 396

Brož V.
Z Kamenného Újezda

Olej na sololitu, signováno vpravo dole, rozměry 30 x 48 cm.

Vyvolávací cena
1 200 Kč
Prodáno za
1 200 Kč

Příhozy 1

Účastníci 1

Konec aukce 30. 5. 2017 20:24:00

ID: 389

Brož V.
Lesní potok v zimě

Olej na sololitu, signováno vpravo dole, rozměry 28 x 40 cm.

Vyvolávací cena
1 200 Kč
Prodáno za
1 300 Kč

Příhozy 2

Účastníci 2

Konec aukce 30. 5. 2017 20:22:00

ID: 388

Pistorius Jan Ferdinand
Vlčí máky

Olej na kartonu, pod sklem, signováno vpravo dole, rozměry 40 x 50 cm.

Vyvolávací cena
1 500 Kč
Prodáno za
1 500 Kč

Příhozy 1

Účastníci 1

Konec aukce 30. 5. 2017 20:14:00

ID: 384

Votlučka Karel
Zámek Zvolen

Pastel, komb.technika, pod sklem, signováno vpravo dole, rozměry 50 x 60 cm.

Vyvolávací cena
1 800 Kč
Prodáno za
3 009 Kč

Příhozy 22

Účastníci 4

Konec aukce 30. 5. 2017 20:10:00

ID: 382

Lhota Josef
Rybář s dýmkou

Olej na dřevěné desce, rozměry 32 x 25 cm, signováno vlevo dole.

Vyvolávací cena
900 Kč
Prodáno za
2 801 Kč

Příhozy 22

Účastníci 4

Konec aukce 25. 4. 2017 21:46:00

ID: 374

Šafařík Jaroslav (Šafara)
Krajina

Olej na kartonu, pod sklem, rozměry 34 x 50 cm, signováno vpravo dole.

Vyvolávací cena
1 500 Kč
Prodáno za
1 700 Kč

Příhozy 3

Účastníci 2

Konec aukce 25. 4. 2017 21:10:00

ID: 367

Procházka Jaro
Rataje nad Sázavou

Kombinovaná technika na papíru, pod sklem, pasparta, signováno vpravo dole, datováno, rozměr 54 x 42 cm, pasparta - 39 x 30 cm.

Vyvolávací cena
800 Kč
Prodáno za
900 Kč

Příhozy 2

Účastníci 2

Konec aukce 25. 4. 2017 21:06:00

ID: 366

Živný V.
Stará lokomotiva

Olej na plátně, signováno vpravo dole, rozměry 52 x 66 cm.

Vyvolávací cena
1 500 Kč
Prodáno za
1 600 Kč

Příhozy 2

Účastníci 2

Konec aukce 25. 4. 2017 20:52:00

ID: 359

zobrazit další